xxl Dohvati vezu Facebook X Pinterest e-pošta Druge aplikacije - svibnja 10, 2026 t e s t i n g Dohvati vezu Facebook X Pinterest e-pošta Druge aplikacije Primjedbe ***POETIKA***nedjelja, 10. svibnja 2026. u 01:05:00 CESTNEčE MEOdgovoriIzbrišiOdgovoriOdgovorinachtfressernedjelja, 10. svibnja 2026. u 07:44:00 CESTNešto je i meni nejasno oko te veličine slova, jedino što sam shvatio da svaki dizajn i svaki font svoju politiku vode.OdgovoriIzbrišiOdgovoriOdgovori***POETIKA***nedjelja, 10. svibnja 2026. u 08:12:00 CESTsve groznoOdgovoriIzbrišiOdgovoriStara vrtlaricanedjelja, 10. svibnja 2026. u 12:33:00 CESTMa ništa nije grozno, izaberi dizajn i onda uredi sve pomalo kako želiš, ali nemoj mijenjati svaki čas dizajn, samo pojedine elemente IzbrišiOdgovoriOdgovoriOdgovoriStella Maris - Floramynedjelja, 10. svibnja 2026. u 09:57:00 CESTsamo polako...sve će doći na svoje mjesto...i ja još šizim...tehnika je neumoljiva dok je ne pripitomiš...lpOdgovoriIzbrišiOdgovoriOdgovoriKejtoonedjelja, 10. svibnja 2026. u 10:54:00 CESTSvaki put kad promijenite temu ponište se prethodne postavke za font koje ste postavili u Temi. Sad morate opet povećati font tamo.OdgovoriIzbrišiOdgovoriOdgovoriU zvijezdama pišenedjelja, 10. svibnja 2026. u 12:17:00 CESTSamo polako naučiti ćeš OdgovoriIzbrišiOdgovoriOdgovorigogoonedjelja, 10. svibnja 2026. u 16:35:00 CESTNe daj se Ines.OdgovoriIzbrišiOdgovoriOdgovoriModrina Neba - Blue Skynedjelja, 10. svibnja 2026. u 16:52:00 CESTJao...opet moraš sve od početka napraviti...sve je tako kako je Kejtoo napisala i ja sam se jednom zeznula jer sam htjela malo promeniti a na kraju sam morala sve jovo na novo srediti:(((OdgovoriIzbrišiOdgovoriOdgovoriDodaj komentarUčitaj više... Objavi komentar
NEčE ME
OdgovoriIzbrišiNešto je i meni nejasno oko te veličine slova, jedino što sam shvatio da svaki dizajn i svaki font svoju politiku vode.
OdgovoriIzbrišisve grozno
OdgovoriIzbrišiMa ništa nije grozno, izaberi dizajn i onda uredi sve pomalo kako želiš, ali nemoj mijenjati svaki čas dizajn, samo pojedine elemente
Izbrišisamo polako...sve će doći na svoje mjesto...i ja još šizim...tehnika je neumoljiva dok je ne pripitomiš...lp
OdgovoriIzbrišiSvaki put kad promijenite temu ponište se prethodne postavke za font koje ste postavili u Temi. Sad morate opet povećati font tamo.
OdgovoriIzbrišiSamo polako naučiti ćeš
OdgovoriIzbrišiNe daj se Ines.
OdgovoriIzbrišiJao...opet moraš sve od početka napraviti...sve je tako kako je Kejtoo napisala i ja sam se jednom zeznula jer sam htjela malo promeniti a na kraju sam morala sve jovo na novo srediti:(((
OdgovoriIzbriši