***** ponoć je prošla pa ću brzo pisati : sve rasute blogere s blog.hr sakupila je Ines na fejsu u grupu BLOGERSKO SIROTIŠTE i postala administrator grupe . Mnogi članovi, a malo piskaranja , tek tako da se zna, da iza nekadašnjih nikova stoje ljudi s imenom i prezimenom, onako, kako smo na fejsu registrirani. A onda sam doznala da je i @Luki2 tu s dnevnim objavama tekstova i slika pa se mislim, ako je tu-zašto ne vidim njene objave ? I doznam od Ines @adminke, da je mene LUKI isključila , blokirala u toj grupi, da samo ja ne vidim njene objave ! ***** Ne samo da me iznenadilo, nego zaprepastilo da u relativno velikoj grupi samo mene isključuje ??? Znam da na blogu sam bila blokirana , znam i to, da se fizički poznamo, da smo završile isti fakultet , da smo u Splitu bile na kavi i da četrdesetak minuta našeg druženje nije prestala govoriti o osobi s bloga koju istinski mrzi a meni ne oprašta međusobno komentiranje s njim. Zaprepašćuje me ta mržnja koju je prenij...
NEčE ME
OdgovoriIzbrišiNešto je i meni nejasno oko te veličine slova, jedino što sam shvatio da svaki dizajn i svaki font svoju politiku vode.
OdgovoriIzbrišisve grozno
OdgovoriIzbrišiMa ništa nije grozno, izaberi dizajn i onda uredi sve pomalo kako želiš, ali nemoj mijenjati svaki čas dizajn, samo pojedine elemente
Izbrišisamo polako...sve će doći na svoje mjesto...i ja još šizim...tehnika je neumoljiva dok je ne pripitomiš...lp
OdgovoriIzbrišiSvaki put kad promijenite temu ponište se prethodne postavke za font koje ste postavili u Temi. Sad morate opet povećati font tamo.
OdgovoriIzbrišiSamo polako naučiti ćeš
OdgovoriIzbrišiNe daj se Ines.
OdgovoriIzbrišiJao...opet moraš sve od početka napraviti...sve je tako kako je Kejtoo napisala i ja sam se jednom zeznula jer sam htjela malo promeniti a na kraju sam morala sve jovo na novo srediti:(((
OdgovoriIzbriši