SLIKA NA SLIKU


 


22.06.u 16 sati, 35 stupnjeva , pusti grad , prepun vrućine 
s moje terase pogled na raskrižje 


crna djetelina , čudnovati uradak prirode...


                                                                               ,,,,čuvarkuća , pogled u sunce 














Primjedbe

  1. .....I TAKO prolazi dan, beskorisnost bloganja , prstom po tipkovnici

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Dobar post, ko da si dubinski čitala Selimovića. A blog, evo ti se Sewen aktivirao kod zajedničke vam sumještanke, ljudski, odveć ljudski...

      Izbriši
    2. sve ono iz tzv dubinskog čitanja i promišljanja je izvan dometa " jer, pukovniku nema ko da piše "...Kuiš? A da mi je znati ( ti si ko babac Vangac ) koja je to zajednička sumještanka , kupila bi ti ladnu Radensku i donila

      Izbriši
    3. Pa s nove platforme na kojoj Sewen eto ipak piše, ja se registrirao nek se nađe, link je na dnu mog posta kojeg sam ipak nakon tvog komentara pogledao i malo upristojio. Tamo me zaintrigirala "stara blogerica" Sunčica, jel to moja Leeloo ili vjerojatnije ona tvoja, zaboravio sam nick ;)

      Izbriši
  2. Iznenađuje me ova pustoš na raskrižju, ne mogu se načuditi

    OdgovoriIzbriši
  3. Kod nas na sjeveru je 2-3 °C hladnije ali uvijek nekog vidim sa balkona, čak i kad je bila kiša pred neki dan. Neka čuva čuvarkuća.

    OdgovoriIzbriši

Objavi komentar

Popularni postovi s ovog bloga

TUGA od BLOGA

.....BIJEG IZ BLOGERSKG SIROTIŠTA

BONACA U PORTU