SLIKA NA SLIKU


 


22.06.u 16 sati, 35 stupnjeva , pusti grad , prepun vrućine 
s moje terase pogled na raskrižje 


crna djetelina , čudnovati uradak prirode...


                                                                               ,,,,čuvarkuća , pogled u sunce 














Primjedbe

  1. .....I TAKO prolazi dan, beskorisnost bloganja , prstom po tipkovnici

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Dobar post, ko da si dubinski čitala Selimovića. A blog, evo ti se Sewen aktivirao kod zajedničke vam sumještanke, ljudski, odveć ljudski...

      Izbriši
    2. sve ono iz tzv dubinskog čitanja i promišljanja je izvan dometa " jer, pukovniku nema ko da piše "...Kuiš? A da mi je znati ( ti si ko babac Vangac ) koja je to zajednička sumještanka , kupila bi ti ladnu Radensku i donila

      Izbriši
    3. Pa s nove platforme na kojoj Sewen eto ipak piše, ja se registrirao nek se nađe, link je na dnu mog posta kojeg sam ipak nakon tvog komentara pogledao i malo upristojio. Tamo me zaintrigirala "stara blogerica" Sunčica, jel to moja Leeloo ili vjerojatnije ona tvoja, zaboravio sam nick ;)

      Izbriši
    4. nije ona "moja" ona je Suna skračeno...ne poznam je, ima me tamo, uspjela sam

      Izbriši
  2. Iznenađuje me ova pustoš na raskrižju, ne mogu se načuditi

    OdgovoriIzbriši
  3. Kod nas na sjeveru je 2-3 °C hladnije ali uvijek nekog vidim sa balkona, čak i kad je bila kiša pred neki dan. Neka čuva čuvarkuća.

    OdgovoriIzbriši
  4. Čuvarkuća mi je itekako poznat; čudesno je djelovanje te biljke; nikada neću zaboraviti kako sam usred zie izišao u vrt i ravno iz neke tegle odlomio komad lista pa ga onda malo razmrvio u tanjuriću - i potekao je spasonosan sok kojeg smo kapnuli djetetu u uho; bol i upala nestali su kroz nekoliko sati kao da su rukom odneseni... Pozdrav i čuvaj se na ovim vrućinama :)

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Neugodno mi je pisati o učinkovitosti i na kojim mjestima tijela, ali probaj : bilo koju flekicu ili malu izraslinu na koži odstranit će je oguljeni ili zgnječeni listić

      Izbriši

Objavi komentar

Popularni postovi s ovog bloga

TUGA od BLOGA

.....BIJEG IZ BLOGERSKG SIROTIŠTA

BONACA U PORTU