sve ono iz tzv dubinskog čitanja i promišljanja je izvan dometa " jer, pukovniku nema ko da piše "...Kuiš? A da mi je znati ( ti si ko babac Vangac ) koja je to zajednička sumještanka , kupila bi ti ladnu Radensku i donila
Pa s nove platforme na kojoj Sewen eto ipak piše, ja se registrirao nek se nađe, link je na dnu mog posta kojeg sam ipak nakon tvog komentara pogledao i malo upristojio. Tamo me zaintrigirala "stara blogerica" Sunčica, jel to moja Leeloo ili vjerojatnije ona tvoja, zaboravio sam nick ;)
Čuvarkuća mi je itekako poznat; čudesno je djelovanje te biljke; nikada neću zaboraviti kako sam usred zie izišao u vrt i ravno iz neke tegle odlomio komad lista pa ga onda malo razmrvio u tanjuriću - i potekao je spasonosan sok kojeg smo kapnuli djetetu u uho; bol i upala nestali su kroz nekoliko sati kao da su rukom odneseni... Pozdrav i čuvaj se na ovim vrućinama :)
Neugodno mi je pisati o učinkovitosti i na kojim mjestima tijela, ali probaj : bilo koju flekicu ili malu izraslinu na koži odstranit će je oguljeni ili zgnječeni listić
Nezadovoljna sam ( reći ćete koga briga ) znam , nije ovo što imamo i gdje smo svi priželjkivali : neki su očito zadovoljni vidim po načinu kako komuniciraju oni rijetki s velike liste na blogu @Vjetra - pogledajte koliko ih je pro forma prijavljenih a pišu tek nekolicina. Napravit' ću pauzu - neću pisati , tek poneki smisleni komentar na smisleni tekst ću ostavljati Pozdravljam vas
***** ponoć je prošla pa ću brzo pisati : sve rasute blogere s blog.hr sakupila je Ines na fejsu u grupu BLOGERSKO SIROTIŠTE i postala administrator grupe . Mnogi članovi, a malo piskaranja , tek tako da se zna, da iza nekadašnjih nikova stoje ljudi s imenom i prezimenom, onako, kako smo na fejsu registrirani. A onda sam doznala da je i @Luki2 tu s dnevnim objavama tekstova i slika pa se mislim, ako je tu-zašto ne vidim njene objave ? I doznam od Ines @adminke, da je mene LUKI isključila , blokirala u toj grupi, da samo ja ne vidim njene objave ! ***** Ne samo da me iznenadilo, nego zaprepastilo da u relativno velikoj grupi samo mene isključuje ??? Znam da na blogu sam bila blokirana , znam i to, da se fizički poznamo, da smo završile isti fakultet , da smo u Splitu bile na kavi i da četrdesetak minuta našeg druženje nije prestala govoriti o osobi s bloga koju istinski mrzi a meni ne oprašta međusobno komentiranje s njim. Zaprepašćuje me ta mržnja koju je prenij...
evo , ovako "naopako" ka šta izgleda Riva i kampanel svetoga Dujma u bonaci Spli'ske rive izgledam ja sama sebi kad prođem neke postove do kojih uspijem se probiti . Nemojte mi zamirit ,nisam loša nego sam nikakva
.....I TAKO prolazi dan, beskorisnost bloganja , prstom po tipkovnici
OdgovoriIzbrišiDobar post, ko da si dubinski čitala Selimovića. A blog, evo ti se Sewen aktivirao kod zajedničke vam sumještanke, ljudski, odveć ljudski...
Izbrišisve ono iz tzv dubinskog čitanja i promišljanja je izvan dometa " jer, pukovniku nema ko da piše "...Kuiš? A da mi je znati ( ti si ko babac Vangac ) koja je to zajednička sumještanka , kupila bi ti ladnu Radensku i donila
IzbrišiPa s nove platforme na kojoj Sewen eto ipak piše, ja se registrirao nek se nađe, link je na dnu mog posta kojeg sam ipak nakon tvog komentara pogledao i malo upristojio. Tamo me zaintrigirala "stara blogerica" Sunčica, jel to moja Leeloo ili vjerojatnije ona tvoja, zaboravio sam nick ;)
Izbrišinije ona "moja" ona je Suna skračeno...ne poznam je, ima me tamo, uspjela sam
IzbrišiIznenađuje me ova pustoš na raskrižju, ne mogu se načuditi
OdgovoriIzbrišiKod nas na sjeveru je 2-3 °C hladnije ali uvijek nekog vidim sa balkona, čak i kad je bila kiša pred neki dan. Neka čuva čuvarkuća.
OdgovoriIzbrišiČuvarkuća mi je itekako poznat; čudesno je djelovanje te biljke; nikada neću zaboraviti kako sam usred zie izišao u vrt i ravno iz neke tegle odlomio komad lista pa ga onda malo razmrvio u tanjuriću - i potekao je spasonosan sok kojeg smo kapnuli djetetu u uho; bol i upala nestali su kroz nekoliko sati kao da su rukom odneseni... Pozdrav i čuvaj se na ovim vrućinama :)
OdgovoriIzbrišiNeugodno mi je pisati o učinkovitosti i na kojim mjestima tijela, ali probaj : bilo koju flekicu ili malu izraslinu na koži odstranit će je oguljeni ili zgnječeni listić
Izbriši